اعلام حمایت رسمی دانشگاه FHM کشور آلمان و موسسه F-GISI

اعلام حمایت رسمی دانشگاه FHM کشور آلمان و موسسه F-GISI

پس از سازمان نقشه برداری کشور، دانشگاه FHM کشور آلمان و موسسه F-GISI نیز از همایش ملی تکنولوژی سیستمهای اطلاعات مکانی در عمران، نقشه برداری و توسعه شهری دانشگاه علوم و فناوری آریان حمایت رسمی نمودند.
دانشگاه علوم حرفه ای و کاربردی FHM (اف. اچ. ام) که در سال ۲۰۱۸ با دانشگاه علوم و فناوری آریان تفاهم نامه همکاری علمی و پژوهشی امضا نمود، یک دانشگاه جوان و متولد سال 2000 میلادی بوده و بعنوان یک دانشگاه خصوصی (بزرگترین و برترین دانشگاه در حوزه شرکت های کوچک و متوسط/میتل اشتند/مدیوم سایز در کشور آلمان) در شهر بیلیفلد آغاز به کار کرده است و امروزه با حدود بیش از 6000 دانشجو و 1000 دانش پذیر حرفه ای و 700 دانشجوی بین المللی در نه پردیس دانشگاهی در نه شهر آلمان با جغرافیای متنوع مشغول به فعالیت میباشند.
همچنین دانشگاه علوم حرفه ای و کاربردی اف اچ ام آلمان در ششم ژانویه سال 2019 موسسه ای تحت عنوان موسسه اف جی سی  (F-GISI) را تاسیس نمود و جناب آقای پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان بعنوان ریاست این موسسه انتخاب شد که تمرکز بر موضوع مدیریت کسب و کارهای کوچک و متوسط در تراز جهانی در انقلاب صنعت چهارم  (SME 4.0) دارد و در حوزه مشاوره مدیریت، کسب و کار و اقتصادی در حوزه کسب و کارهای کوچک و متوسط فعالیت میکند.
آقای دکتر دوست محمدیان از سخنرانان همایش تکنولوژی سیستمهای اطلاعات مکانی خواهند بود.

https://aryan…

دبیرخانه همایش

(19 بهمن 1399)